категорії: репортаж

Оперник без опери, але з Сергієм Бабкіним

теґи: Сергій Бабкін, оперник

7 червня, четвер, 19:45: за адресою вул. Дегтярівська під номером 5 вилаштувалась величенька черга до дверей одної маловідомої донині старенної будівлі. Тільки обрані знають, що тут проходитеме досі нечуване дійство – опернник Сергія Бабкіна. Вже о 20:00 всі всередині. З перших кроків в зал, свідомість наповнює надзвичайна атмосфера: полиці з книжками, напрочуд стара сцена Малої опери, балкон, на якому, здається, кілька століть тому слухали оперні виступи пані і пани у шикарному одязі та з красивими зачісками, повний зал прихильників, які, затамувавши подих, чекають на свого кумира. Чекати доводиться недовго, двері на вхід зачиняються і на сцену виходить Творець. Вітається, розмовляє з Слухачем про організаційні нюанси, попереджає, що трек-листа немає, тому буде грати улюблені пісні публіки, які всі мали можливість залишити у групі однієї з соціальних мереж. Зал завмирає в очікуванні першої пісні, поміж людей пробігає єдина думка: "що це буде?". З перших акордів рядами проходить хвиля оплесків, які зустрічають легендарну "Забери". Після чого пролуналии "Тонкая нить" та "Злива". Сергій півконцерту придумував сам що грати, а потім залучив публіку. Від своїх улюблених пісень народ шалів, плескав, співав, пищав, а хтось просто тихенько впадав в ейфорію – байдужим не залишився ніхто! Наприкінці пролунав куплет нової пісні, яка одразу полюбилася Глядачу. Сергій хотів її виконати повністю, але признався, що ще її не вивчив, слова є в мобільному, але мобільний десь далеко. Таким чином, з нетерпінням чекаємо наступного концерту з повноцінною прем"єрою.

Виконані пісні:

1. Забери

2. Тонкая нить

3. Злива

4. Зачем нужны слова

5. Не плачте, мамо

6. Дыши

7. О тебе

8. Тук-тук

9. Молодость

10. Мы не играем в любовь

11. Хмари

12. Парус

13. Александр

14. Мотор

15. Моя любовь

16. Внутренний мир (Прем"єра!)

17. Луч солнца золотого

Сергій порадував приємною новиною: у вересні планується запис нового альбома, до якого ввійдуть кілька вже відомих пісень, але в іншому аранжуванні і пісні невідомі досі слухачам. Хоча щодо "невідомості" нового матеріалу є сумніви, адже творцю не терпілось поділитись деякими композиціями зі своїми прихильниками, як зізнався сам Бабкін. Також виконавець зазначив, що припиняє свою проектну діяльність і присвячує себе цілком своїй авторській творчості, де під іменем "Сергій Бабкін" відбуватимуться всі творчі експерименти.

Струна порвалась, час тисне обіцянкою звільнити приміщення до 22:00, тому лунає всім відомий "Луч солнца золотого" – зал плескає стоячи, дякуючи за отриману чудову енергетику і прекрасний настрій. Сергій нагадує про можливість придбати книжку та диск у Сніжани і покидає сцену. Прихильники довго гукали Сергія на біс і не дочекавшись почали покидати приміщення. Все вдалося, залишається чекати на новий матеріал та такі ж душевні концерти.