категорії: музика репортаж

Треш-концерт Belki/Станція Мир (15.10.2011р.)

теґи: концерт, репортаж, фотозвіт

 Дуже класно було вчора почути пісні, котрі я, ще будучи школяркою, записувала на касету з радіо. Тоді, на початку двохтисячних, була радіопередача, де 2 години на тиждень ставили альтернатвну музику. Саме в той час більшість і дізналась про такі київські бенди як «Belki» та «Станція Мир».

В коцертному холі був аншлаг. На виступ кожної групи було відведено по годині. Першими на сцену вийшли «Станція Мир». Температура повітря почала стрімко підніматись, як тільки почали лунати перші акорди «Школьного автобуса». Адреналін закипав у крові з кожною наступною піснею. Кожен міг його виплиснути послемившись або пострибавши у зал зі сцени. Оскільки бажаючих на сцені збиралось аж надто забагато, то часто падала апаратура, а вокаліста було досить складно відшукати серед фанів. «Станція Мир» презентувала кілька нових пісень, заспівала старі рідковиконувані тексти та беззаперечні хіти. А також фани отримали обіцянку від музикантів, що незабаром має вийти довгоочікуванй альбом, який вони вже записали.    

Після невеликої перерви на сцену вийшли «Belki» і з першої пісні почали підривати публіку. Щоправда хлопцям більш не пощастило зі звуком, який їм довго не могли налаштувати. Але вдячна публіка поставилась з розумінням до технічних недоліків і не звертаючи уваги продовжували танцювати під улюблені пісні. «Belki», як і обіцяли, також порадували новинками. На біс виконували всіма улюблені хіти.

Вчорашній Refresh пройшов на славу. До того ж Undegraund Hall залишився неушкодженим, що скоріш є дивом, ніж виявом невдалого концерту.

Станція Мир

Belki